1.5KE180ARL4
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE180ARL4
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 154V 180V 246V 5uA 6.1A@8/20us TVS Unidirectional - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS