1.5KE16ARL4G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE16ARL4G
JLCPCB Part #
C3705231
Package
DO-201AD
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 13.6V 15.2V 22.5V 5uA 67A TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS