1.5KE10CARL4
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE10CARL4
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 103A 10V 10uA 14.5V 8.55V Bidirectional TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS