100352QC
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
100352QC
JLCPCB Part #
C3755919
Package
PLCC-28(11.5x11.5)
Description
0℃~+85℃ 1 100mA 2.2ns 4.2V~5.7V 70mA 8 Tri-State Unidirectional PLCC-28(11.5x11.5) Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers