MJQ30N65F
Extended
Manufacturer
miracle
MFR.Part #
MJQ30N65F
JLCPCB Part #
C47361042
Package
TO-247
Description
1 N-channel 1.8pF 120mΩ@10V 2.566nF 277.8W 30A 58.3nC 5V 650V 90.8pF Half-Bridge TO-247 MOSFETs ROHS