MGRC2012M900T-2-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGRC2012M900T-2-LF
JLCPCB Part #
C20606769
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-25℃~+85℃ 10MΩ 2 300mΩ 370mA 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS