MGMA3216H2450-A02
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGMA3216H2450-A02
JLCPCB Part #
C486319
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.6mm 100MHz 2 2.45GHz 2dBi 3.2mm 50Ω Patch Antenna 1206 Antennas ROHS