MGGB0603M800HT-LF
MFR.Part #
MGGB0603M800HT-LF
JLCPCB Part #
C281124
Package
0201
Description
1 200mA 370mΩ 80Ω@100MHz ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS