MGFL3216F1R0MT-LF
MFR.Part #
MGFL3216F1R0MT-LF
JLCPCB Part #
C486335
Package
1206
Description
1.6A 100mΩ 1uH 90MHz Multilayer inductor ±20% 1206 Inductors (SMD) ROHS