MGFL1608F1R0MT-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGFL1608F1R0MT-LF
JLCPCB Part #
C281108
Package
0603
Description
125MHz 180mΩ 1A 1uH Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS