MGFI1608C1R2KT-LF
MFR.Part #
MGFI1608C1R2KT-LF
JLCPCB Part #
C281056
Description
1.2uH 110MHz 25mA 35@10MHz 800mΩ Multilayer inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS