MGFI1608A47NKT-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGFI1608A47NKT-LF
JLCPCB Part #
C281039
Package
0603
Description
200mΩ 47nH 50mA ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS