YGW60N65T1
MFR.Part #
YGW60N65T1
JLCPCB Part #
C4153742
Description
-40℃~+175℃ 130pF 158nC@15V 165ns 2.2V@60A,15V 2.2mJ 20ns 3.8nF 312W 4V@250uA 56ns 60A 650V 70pF 890uJ TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS