TS-1187S-50
Extended
Manufacturer
kangshen
MFR.Part #
TS-1187S-50
JLCPCB Part #
C47734537
Package
SMD-4P,5.1x5.1mm
Description
12V 2.5N 5.1mm 5.1mm 50mA 5mm Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket Yellow SMD-4P,5.1x5.1mm Tactile Switches ROHS