TS-1187S-17
Extended
Manufacturer
kangshen
MFR.Part #
TS-1187S-17
JLCPCB Part #
C19779059
Package
SMD-4P,5.1x5.1mm
Description
1.7mm 12V 2.5N 4mm 4mm 50mA No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,5.1x5.1mm Tactile Switches ROHS