A1505AWV-05-F4MB1-R-X
Extended
Manufacturer
jkun
MFR.Part #
A1505AWV-05-F4MB1-R-X
JLCPCB Part #
C49208471
Package
SMD,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1x5P 350V 3A 5 5.05mm 5P 6.55mm 8.8mm Beige LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS