SRG1260-4R7-M
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
SRG1260-4R7-M
JLCPCB Part #
C53463012
Package
SMD,13.7x12.8mm
Description
15A 18A 4.7uH 9.6mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.7x12.8mm Power Inductors ROHS