SRG1040-2R2-M
MFR.Part #
SRG1040-2R2-M
JLCPCB Part #
C53463002
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
14A 17A 2.2uH 7.6mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS