PH16V330M6X9
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
PH16V330M6X9
JLCPCB Part #
C49232867
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 16V 18mΩ@100kHz 2.5mm 2000hrs@125℃ 330uF 4.1A@100kHz 6.3mm 9mm Polymer ±20% Plugin,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS