PB25V220M8X11
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
PB25V220M8X11
JLCPCB Part #
C51934170
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 16mΩ@100kHz 220uF 25V 3.5mm 4.1A@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS