MA50V22M6X6
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
MA50V22M6X6
JLCPCB Part #
C46550474
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 2.65A@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 40mΩ@100kHz 50V 6.3mm 6mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS