MA35V220M8X9
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
MA35V220M8X9
JLCPCB Part #
C46550469
Package
SMD,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.9A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 28mΩ@100kHz 35V 8mm 9mm Polymer ±20% SMD,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS