JVB10V2200M10X10
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
JVB10V2200M10X10
JLCPCB Part #
C51018335
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.19A@100kHz 10.5mm 10V 10mm 2000hrs@105℃ 2200uF 60mΩ@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS