ERG16V680M8X12
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERG16V680M8X12
JLCPCB Part #
C51904459
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 16V 680uF 69mΩ@100KHz 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS