ERB35V220M8X12
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERB35V220M8X12
JLCPCB Part #
C51904452
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 220uF 35V 7000hrs@105℃ 710mA@100kHZ ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS