ERA50V3300M18X32
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERA50V3300M18X32
JLCPCB Part #
C49256819
Package
Plugin,D18xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 31.5mm 3300uF 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS