ERA50V220M10X13
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERA50V220M10X13
JLCPCB Part #
C49256814
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 220uF 480mA@120Hz 50V 5mm ±20% Plugin,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS