ERA450V150M18X40
MFR.Part #
ERA450V150M18X40
JLCPCB Part #
C49256837
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
150uF 18mm 2000hrs@105℃ 40mm 420mA@120Hz 450V 7.5mm ±20% Plugin,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS