ERA35V100M6X11
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERA35V100M6X11
JLCPCB Part #
C49256803
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 168mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS