ERA25V220M8X12
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERA25V220M8X12
JLCPCB Part #
C49256795
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 285mA@120Hz 3.5mm 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS