3362P-1-502LF
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3362P-1-502LF
JLCPCB Part #
C49190492
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 500mW 5kΩ ±10% ±150ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS