3362P-1-102
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3362P-1-102
JLCPCB Part #
C48997915
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 1kΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS