GPX224KA5Z2806BF1
Extended
Manufacturer
jiangbeizhenhua
MFR.Part #
GPX224KA5Z2806BF1
JLCPCB Part #
C7424559
Package
Plugin,P=15mm
Description
220nF 330V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS