TVFU03-050C-R
Extended
Manufacturer
jianfu
MFR.Part #
TVFU03-050C-R
JLCPCB Part #
C19270993
Package
SMD,6x6mm
Description
-40℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 50mA 5mm 6mm 6mm J-Lead No Round Button Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6x6mm Tactile Switches ROHS