TVEU01-N031BB-R
MFR.Part #
TVEU01-N031BB-R
JLCPCB Part #
C19271087
Package
SMD-4P,6.4x6.2mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 3.1mm 50mA 6.2mm 6.4mm J-Lead No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.4x6.2mm Tactile Switches ROHS