TVEM17-043CW-R
MFR.Part #
TVEM17-043CW-R
JLCPCB Part #
C19270967
Package
SMD-4P,6.2x6.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 12V 2.5N 4.3mm 50mA 6.2mm 6.2mm Gull Wing No Round Button Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS