TVEM03-E031BB-R
MFR.Part #
TVEM03-E031BB-R
JLCPCB Part #
C19271092
Package
SMD-5P,6.2x6.2mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 3.1mm 50mA 6.5mm 6.5mm Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical With Bracket SMD-5P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS