TVEJ10-035CU-R
MFR.Part #
TVEJ10-035CU-R
JLCPCB Part #
C19271099
Package
SMD-4P,6.2x6.2mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 3.5mm 50mA 6.6mm 6.6mm J-Lead No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS