TVCF19-015CY-R
Extended
Manufacturer
jianfu
MFR.Part #
TVCF19-015CY-R
JLCPCB Part #
C19271084
Package
SMD-4P,5.2x5.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 12V 5.2mm 5.2mm 50mA No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,5.2x5.2mm Tactile Switches ROHS