TVBU19-025BR-R
MFR.Part #
TVBU19-025BR-R
JLCPCB Part #
C19271067
Package
SMD,6.1x3.7mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 2.5mm 3.7mm 50mA 6.1mm Gull Wing No Rectangular Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6.1x3.7mm Tactile Switches ROHS