TVBM01-027CB-R
MFR.Part #
TVBM01-027CB-R
JLCPCB Part #
C19271050
Package
SMD,6.3x3.6mm
Description
-40℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 2.7mm 3.6mm 50mA 6.3mm Black No Round Button SMD(SMT) Tab Without Bracket SMD,6.3x3.6mm Tactile Switches ROHS