TVAU15-025C-R
MFR.Part #
TVAU15-025C-R
JLCPCB Part #
C19271029
Package
SMD-4P,4.7x3.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 2.5mm 3.5mm 4.7mm 50mA Black No SMD(SMT) Tab Surface Mount,Vertical Torx Button Without Bracket SMD-4P,4.7x3.5mm Tactile Switches ROHS