PL9511NLT
Extended
Manufacturer
iNRCORE
MFR.Part #
PL9511NLT
JLCPCB Part #
C17223173
Package
SMD-4P,6.5x6.5mm
Description
119mΩ 22uH 950mA 950mA ±20% SMD-4P,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS