CMW60R110DFD
Extended
Manufacturer
iCM
MFR.Part #
CMW60R110DFD
JLCPCB Part #
C22446538
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 110mΩ@10V 2.5nF 2.8pF 260W 30A 53nC@10V 5V@2mA 600V 95pF N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS