CMT10P12V
Extended
Manufacturer
iCM
MFR.Part #
CMT10P12V
JLCPCB Part #
C22446640
Package
DFN-6(2x2)
Description
1 P-Channel 118pF 11nC@4.5V 12A 167pF 16V 28mΩ@4.5V 4.1W 400mV@250uA 925pF P-Channel DFN-6(2x2) MOSFETs ROHS