CMT10P12R1
Extended
Manufacturer
iCM
MFR.Part #
CMT10P12R1
JLCPCB Part #
C22446639
Package
SOT-23-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.2V 11nC@4.5V 12A 132pF 16V 196pF 27mΩ@2.5V 3.9W 970pF P-Channel SOT-23-3L MOSFETs ROHS