CMSH10H12P
Extended
Manufacturer
iCM
MFR.Part #
CMSH10H12P
JLCPCB Part #
C22446528
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1.332nF 100V 120A 227W 35pF 4.5mΩ@10V 4V@250uA 5.178nF 88nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS