CMSH10H12G
Extended
Manufacturer
iCM
MFR.Part #
CMSH10H12G
JLCPCB Part #
C22446529
Package
TO-263-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.332nF 100V 120A 227W 35pF 4.5mΩ@10V 4V@250uA 5.178nF 88nC@10V TO-263-2L MOSFETs ROHS