CMS60H16U
Extended
Manufacturer
iCM
MFR.Part #
CMS60H16U
JLCPCB Part #
C22446518
Package
TO-252
Description
1 N-channel 1.6nF 125W 160A 2.5V@250uA 4.5mΩ@4.5V 5.3nF 60V 68pF TO-252 MOSFETs ROHS