CMS042H09P
Extended
Manufacturer
iCM
MFR.Part #
CMS042H09P
JLCPCB Part #
C22446525
Package
TO-220
Description
120A 208W 21pF 4.2mΩ@10V 4V@250uA 5.658nF 818pF 95V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS